Outsourcing księgowości Poznań

W ramach usługi outsourcingu, na podstawie zgromadzonego przez nas doświadczenia, oferujemy Państwu wsparcie w obszarze finansów i controllingu, zarówno na poziomie operacyjnym jak i strategicznym. Nasza usługa może przybierać różne formy współpracy w zależności od Państwa potrzeb, w tym doradzanie w obszarze finansów i controllingu, wykonywanie zadań z zakresu finansów i controllingu, wsparcie przy podejmowaniu decyzji strategicznych lub operacyjnych, bieżące wsparcie kadry kierowniczej.

Outsourcing księgowości to praktyczne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw, które nie chcą podejmować się utworzenia i samodzielnego prowadzenia działu księgowości. BT&A Group z Poznania świadczy wysoką jakość wykonywanych usług - wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem oraz innowacyjnymi, autorskimi pomysłami.


Outsourcing księgowości - dlaczego warto?


Outsourcing księgowości oferowany przez naszą firmę posiada wiele zalet - jedną z najważniejszych jest oszczędność pieniędzy i czasu. Według ostatnio przeprowadzonych badań koszty z zatrudnienia zewnętrznej firmy zajmującej się księgowością są niemalże o połowę niższe od tych wynikających z prowadzenia indywidualnej księgowości podmiotu.

Powierzając księgowość zewnętrznej firmie w formie outsourcingu, przedsiębiorcy nie muszą inwestować w zatrudnienie wykwalifikowanego pracownika, zakup niezbędnych sprzętów i akcesoriów biurowych, systemów, programów itp. Podobnie jest z czasem przeznaczonym na prowadzenie księgowości, który można wykorzystać na działania przyczyniające się do rozwoju przedsiębiorstwa.

Outsourcing księgowości to także bezpieczeństwo i profesjonalizm w zakresie zarządzania ryzykiem. BT&A Group Poznań dysponuje najlepszymi doradcami, odpowiednio wykwalifikowanymi i wyszkolonymi do zajmowania się usługami księgowości. Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na prawidłowość prac związanych z działem księgowości, ale także i praktyczną pomoc doradczą. Skorzystanie z naszych usług to prosty sposób na uniknięcie błędów księgowych, których konsekwencje nierzadko negatywnie wpływają na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Odwiedź nasze biuro w Poznaniu, a poznasz szczegóły naszej oferty.


Nasze usługi


BT&A Group Poznań dysponuje najlepszym zespołem specjalistów od outsourcingu księgowego. Wyróżnia nas profesjonalizm, dokładność, bogate doświadczenie - czynniki te wypływają nie tylko na jakość wykonywanych przez nas usług, ale też i zadowolenie oraz satysfakcję Klientów.

Outsourcing księgowości pozwoli przedsiębiorstwom efektowniej się rozwijać, przy jednoczesnym ograniczaniu zbędnych kosztów do zbędnego minimum. Działamy szybko i skutecznie, jesteśmy w stałym kontakcie z zarządem danej placówki tak by rezultaty podjętych działań były dokładnie takie jak oczekują tego Klienci korzystający z naszych usług.

Klienci, którzy podejmą decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z naszą firmą jako outsourcing księgowości, skorzystać mogą z następujących usług księgowych:

  • obsługa kard i płac,
  • organizacja, nadzór i obserwacja działu księgowego,
  • monitoring należności,
  • reprezentowanie klienta,
  • prezentacja danych księgowych,
  • systematyczne raportowanie,
  • bezpieczny wgląd on-line dla naszych Klientów,
  • konsultacje doradcze.

Zapraszamy do współpracy


Naszą ofertę kierujemy dla przedsiębiorców nie tylko z Poznania – jesteśmy dostępni dla firm z całej Polski, jak i poza jej granicami. Jeżeli więc prowadzisz działalność w innym kraju, wciąż możesz liczyć na naszą pomoc.

Zachęcamy do nawiązania współpracy w ramach outsourcingu księgowości i skontaktowania się z nami!