Obsługa kadrowo-płacowa Poznań

Prowadzenie ewidencji kadrowo-płacowych Poznań

Kadry i płace od BT&A Group Poznań


Jednym z ważniejszych elementów księgowości prowadzonej zarówno przez małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa są działania z zakresu kadr i płac. Utworzenie indywidualnego działu kadrowo-płacowego jest kosztowną inwestycją. Dużo tańszym, a zarazem korzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty zewnętrznego biura rachunkowego.

Usługi świadczone przez nasze biuro są usprawnieniem prowadzenia działu kadrowo-płacowego, które obejmują zagadnienia związane z kosztami zatrudnienia pracowników, ich wynagrodzeniem, podatkami oraz składkami z tytułu ubezpieczeń społecznych.

Zapraszamy do współpracy firmy z Poznania, jak i z całej Polski i Europy.

Dlaczego warto wybrać obsługę kadrowo-płacową BT&A w Poznaniu?


Specjaliści zatrudnieni w BT&A Group to zespół najlepszych doradców oferujących pomoc w prowadzeniu obsługi kadrowo-płacowej w Poznaniu. Wyróżniają nas najwyższe kompetencje, wiedza, niezbędne doświadczenie. Co więcej, zawsze jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami, aby móc oferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Naszym głównym zadaniem jest:

  • prowadzenie ewidencji kadrowych i płacowych związanych z zatrudnianiem pracowników,
  • naliczenie płac,
  • naliczanie składek ZUS,
  • naliczanie podatków,
  • przygotowywanie sprawozdań statystycznych odwołujących się do tematyki kadrowo-płacowej.

Obsługa kadrowo-płacowa w Poznaniu – prowadzenie profesjonalnej ewidencji


Prowadzenie ewidencji płacowych i kadrowych odnosi się do szeregu dokumentacji prowadzonej przez osobę zatrudniającą pracowników, czyli pracodawcę. Przygotowywane dokumenty z zakresu ewidencji kadrowej ustosunkowane muszą być do przepisów prawa pracy, określających obowiązki stron, pomiędzy którymi zawarta została umowa, co nie zawsze jest takie proste. Co więcej, obowiązujące przepisy wciąż się zmieniają, dlatego tak ważne jest, aby kadrami i płacami zajmowały się osoby, które są z nimi na bieżąco. Właściciele przedsiębiorstw, chcąc zminimalizować koszty wynikające z utworzenia działu kadrowego i zatrudnienia wykwalifikowanych pracowników, zdecydować się mogą na podjęcie stałej współpracy z zewnętrznym biurem rachunkowym. Mają tym samym pewność, że wszelkie działania podejmowane będą zawsze zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami.

Oferta BT&A Group z Poznania obejmuje szereg działań wykonywanych w zakresie prowadzenia ewidencji kadrowych. Do najważniejszych zaliczyć możemy kompleksowe przygotowywanie oraz zarządzanie dokumentacją kadrową, realizowane zgodnie z aktualnymi przepisami prawa pracy. Ponadto specjaliści zajmujący się obsługą kadrowo-płacową w Poznaniu pełnią kontrolę nad poprawnym przebiegiem poszczególnych etapów procesu zatrudnienia. Dodatkowo służą swoją pomocą w zakresie doradztwa kadrowego, udzielając skutecznych i praktycznych wskazówek dotyczących usprawnienia funkcjonowania podmiotu. Co więcej, nasze usługi oraz zakres pomocy jesteśmy w stanie zawsze dopasować do indywidualnych oczekiwań i sytuacji, w jakiej znajduje się zgłaszająca się do nas firma.

Zachęcamy do nawiązania współpracy i skontaktowania się z nami!