Obsługa księgowa Poznań - postaw na usługi księgowe od BT&A Group

Profesjonalna obsługa księgowa w Poznaniu


Na dział obsługi księgowej składa się wiele trudnych i skomplikowanych procesów - usługi księgowe z tego powodu to trudne zadanie warto jest powierzyć odpowiednio wykwalifikowanym i przeszkolonym specjalistom, dla których księgowość jest najważniejsza.

Korzystając z oferty BT&A Group mogą liczyć Państwo na nawiązanie współpracy z najlepszymi księgowymi, których wiedza oraz zdobyte doświadczenie wpływa na wysoką jakość świadczonych usług w zakresie kompleksowej obsługi księgowej dla przedsiębiorstw z Poznania oraz każdego miasta z kraju na terenie Europy. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgowość projektów dotacyjnych, reprezentowanie klienta, regularne raportowanie działań czy konsultacje z tematyki księgowości.

Usługi księgowe - Poznań


Specjaliści BT&A Group to osoby z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący skutecznie oraz efektywnie współpracować z firmami, a także instytucjami wymagającymi kompleksowej obsługi. Usługi księgowe, jakie oferujemy naszym klientom w mieście Poznań, są gwarancją rzetelnego oraz odpowiedzialnego podejścia do każdej powierzonej nam sprawy. Co więcej, decydując się na usługi księgowe BT&A Group, nasi klienci mogą mieć pewność otwartej współpracy, opartej na indywidualnym podejściu, a także poświęceniu takiej ilości czasu, jaka jest niezbędna.

Pełna obsługa księgowa w naszych rękach


Działania kompleksowej obsługi księgowej obejmują między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych i księgowość projektów dotacyjnych, ale nie tylko. W zakres działań obsługi księgowej wchodzi również dokonywanie rozliczeń oraz przygotowywanie regularnych sprawozdań finansowych, a także profesjonalne doradztwo podatkowe.

Celem podjętych prac przez specjalistów jest usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz dodatkowe obniżenie kosztów prowadzenia firmy, które związane jest z powierzeniem księgowości zewnętrznemu biurowi rachunkowemu.

Prowadzenie kompleksowej obsługi księgowej nie tylko dla Klientów z miasta Poznań, w tym ksiąg rachunkowych, wyróżnia się od tradycyjnej księgowości czy rachunkowości pełnym podporządkowaniem obowiązującym przepisom i ustawom, przy jednoczesnym wsparciu strukturowych zmian rozwojowych danego podmiotu.

BT&A Group Poznań oferuje swoim klientom kompleksową ofertę, która w idealny i odpowiedni sposób została dopasowana do bieżących potrzeb rynku.

Projekty dotacyjne, sprawozdania, reprezentacja klienta - nasza oferta


Oferowana przez naszą firmę kompleksowa obsługa księgowa dostosowywana jest do poszczególnych i aktualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Klienci decydujący się na zlecenie nam wykonania usługi jaką jest np. prowadzenie ksiąg rachunkowych czy księgowość projektów dotacyjnych mogą być pewni bezpieczeństwa i gwarancji podejmowanych przez naszych doradców działań.

Obsługa księgowa dokonywana przez firmę zewnętrzną wiąże się ze znacznym obniżeniem kosztów, co przyczyni się do poprawy sytuacji finansowej danego podmiotu gospodarczego. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem kompleksowej obsługi z księgowości i wybrania oferty, która sprosta Państwu oczekiwaniom i potrzebom przedsiębiorstwa.

Klienci, nie tylko z Poznania, którzy podejmą decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z naszą firmą skorzystać mogą z kompleksowej obsługi księgowej.

Oferujemy następujący zakres działańMonitoring należności

W oparciu o precyzyjne procedury nadzorujemy płynność płatniczą Klienta reagując na brak zapłat za należności Klienta. W imieniu Klienta i w porozumieniu z nim kontaktujemy się telefonicznie z niepłacącymi kontrahentami, wysyłamy wezwania do zapłaty oraz przygotowujemy dla kancelarii prawnych dokumenty niezbędne do odzyskania należności na drodze sądowej

Reprezentowanie Klienta

Podejmując współpracę z nami Klient udziela nam pełnomocnictwa do reprezentowania przed Urzędem Skarbowym, Głównym Urzędem Statystycznym, Narodowym Bankiem Polskim oraz wszelkimi instytucjami, do których istnieje obowiązek sprawozdawczy, który świadczymy w imieniu Klienta. W przypadku urzędowych kontroli w pełni reprezentujemy Klienta bezpośrednio kontaktując się w Jego imieniu z urzędnikami.

Organizacja, nadzór i monitoring działu księgowego

Potrafimy zorganizować profesjonalny dział księgowy, również w siedzibie Klienta. Zadbamy o zatrudnienie odpowiednich pracowników i zorganizujemy ich pracę. Ponadto oferujemy pomoc merytoryczną w trudnych kwestiach oraz monitoring nad działem księgowości w formie weryfikowanych audytem wewnętrznym stosowanych standardów jakości obsługi księgowej (standardy te polegają m.in. na konieczności comiesięcznego wykonania przez księgowych określonych procedur, wydruków i raportów). Dodatkowo proponujemy ubezpieczenie działu księgowości od ryzyka popełnienia błędu.

Dodatkowy zakres działalnościBezpieczny wgląd on-line

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi pozwalających przeglądać dane księgowe za pośrednictwem przeglądarki internetowej. W bezpiecznym, szyfrowanym łączu, po weryfikacji użytkownika i hasła, nasz Klient może przeglądać swobodnie swoje dane księgowe, niezależnie od momentu ich ujęcia w księgach. Umożliwia on w pełni bezpieczny i skuteczny monitoring działu księgowego. Standardowo oprócz danych dotyczących dokumentów w systemie WebFK można generować również takie raporty jak:

  • bilans
  • rachunek zysków i strat
  • rozrachunki z kontrahentami

Ponadto oferujemy możliwość dodania do systemu WebFK indywidualnych raportów wymaganych przez Klienta.

BT&A Group Poznań - zdaj się na naszą obsługę księgową


Przedsiębiorstwa, które w niedalekiej przyszłości chcą odnieść sukces na lokalnym rynku i wyprzedzić konkurencję wybierać powinni usługi doświadczonych i profesjonalnych doradców księgowych. Świadome podjęcie odpowiednich kroków jest gwarancją wysokiej jakości usług księgowości.

Pomoc profesjonalistów w swojej dziedzinie jest skuteczną ochroną danego podmiotu przed poniesieniem dodatkowych kosztów i strat związanych m.in. z błędami w księgowości, co jest dosyć częstym zjawiskiem w sytuacji, kiedy zatrudniony księgowy jest osobą niekompetentną. Nasz zespół w Państwa imieniu zajmie się prowadzeniem ksiąg rachunkowych - działając zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości oraz innych przepisów prawa na podstawie posiadanych licencji Ministerstwa Finansów. Prowadzimy również księgowość projektów dotacyjnych. Oczywiście wszystkie działania można nadzorować w formie monitoringu działu księgowego.

Obsługa księgowa przez nasze biuro kierowana jest zarówno dla firm z miasta Poznań, jak i z każdego miasta na terenie naszego kraju i Europy. Zachęcamy do nawiązania współpracy i skontaktowania się z nami!