Reprezentujemy najwyższe standardy – świadczone przez nas usługi księgowe, w tym usługi rewizji finansowej oraz usługi doradcze w zakresie optymalizacji kosztów prowadzenia działalności, spełniają wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009, co potwierdza posiadany Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością.

Każdy z naszych Partnerów legitymuje się doświadczeniem wyniesionym z wieloletniej pracy dla największych firm z branży konsultingowej, tzw. Wielkiej Czwórki. Dzięki temu możemy zapewnić, iż nasze usługi księgowe są w pełni profesjonalne i na najwyższym stopniu jakości.

Chcąc świadczyć najwyższej jakości usługi księgowe, bezustannie podnosimy kwalifikacje w celu jak najlepszej obsługi naszych klientów. Księgowość to temat wciąż się rozwijający, dlatego regularnie uzupełniamy swoją wiedzę w tym zakresie – ulepszając siebie, ulepszamy Was.

Nasze biuro to zespół składający się z ponad 35 osób, pracujących w czterech biurach – Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Gorzowie Wielkopolskim. Oferujemy usługi księgowe w największych miastach w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego!

Marcin Solski


Marcin Solski ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na Wydziale Zarządzania...

Czytaj więcej